Produktové novinky 2024

Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme oznámit vydání nových produktů z rodiny iSMA CONTROLLI.

Co je nového?

🔹 MAC36PRO – hybridní IoT regulátor nové generace postavený na Niagara Framework
🔹 JACE9000 – regulátor JACE od společnosti Tridium postavený na Niagara Framework
🔹 iC Connect – All-in-one iSMA CONTROLLI aplikace pro Windows
🔹 Pokojové Android panely PA-LED – Nové LCD panely 10,1″ a 13,3″
🔹 iC SmartView – Nová aplikace určená pro iSMA CONTROLLI Android panely
🔹 Podpora DHCP – ve V/V IP modulech a MG-IP
🔹 nano EDGE ENGINE – časové programy, kalendáře a BACnet MS/TP
🔹 Hook Up Kity – přímé připojení FCU k hydraulickému systému budovy
🔹 MVE-2-RS – řada multiprotokolových síťových pohonů
🔹 Nové funkce v FCU regulátorech

MAC36PRO je nová generace regulátorů iSMA CONTROLLI powered by Niagara. Regulátor se může pochlubit novým výkonným čtyřjádrovým procesorem 1,6 GHz, zdvojnásobenou RAM a úložnou kapacitou a extrémně výkonným vizualizačním systémem s podporou HDMI a USB.

JACE9000 je kompaktní IoT regulátor a serverová platforma pro připojení více různých zařízení a subsystémů. S připojením k internetu a možností webového serveru poskytuje regulátor integrované řízení, dohled, záznam dat, alarmy, plánování a správu sítě. Regulátor je rovněž poháněn Niagara Framework jako MAC36.

iC Connect je jednotná klientská platforma pro Windows, která otevírá dveře do světa iSMA CONTROLLI. Místo, kde najdete databázi produktů a software s možností spravovat všechny vaše nainstalované aplikace iSMA CONTROLLI jednoduchým a efektivním způsobem. iC Connect podporuje instalace a aktualizace softwaru spolu s funkcí automatické aktualizace.

Pokojové Android panely PA-LED
Nové 10,1” a 13,3” LCD Andorid panely s LED lištou jsou všestranným a přizpůsobitelným řešením pro obytné a komerční budovy, které obsahují:
• operační systém Android 11,
• PoE+ napájení,
• Kovový držák pro montáž na stěnu,
• Snadno upevnitelná drážka pro kabel,
• LED nastavitelnou světelnou lištu.

iC SmartView je aplikace určená pro iSMA CONTROLLI Android panely, které nabízejí komplexní správu řídicího systému a bezproblémový přístup k zařízení v celé budově. iC SmartView zjednodušuje proces správy přihlašovacích údajů s primárním zaměřením na usnadnění snadného přihlášení a přístupu ke stanicím Niagara a dalším webovým serverům s HTML5, čímž zlepšuje údržbu a správu budovy. iC SmartView nahrazuje naši stávající aplikaci iSMA Android Application.

Nový firmware pro V/V moduly a MG-IP – podpora DHCP klienta bude k dispozici na všech našich IP V/V modulech a MG-IP, aby správcům sítě pomohla centralizovaným způsobem monitorovat a přidělovat IP adresy.

nanoEDGE ENGINE v1.4 + iC Tool v1.4
• Klient a server BACnet MS/TP
• Časové programy vystavené na BACnet
• Kalendáře lze použít v několika různých časových programech
• Funkce automatické aktualizace pro OS a knihovny nano EDGE ENGINE
Nové funkce regulátorů FCU:
• Control Kit – nová komponenta Toggle
• 3 nové BACnet vlastnosti, které umožňují číst počítané chybové rámce a porovnávat je se všemi rámci BACnet.MVE-2-RS je řada multiprotokolových síťových pohonů určených pro tlakově nezávislé regulační ventily, které umožňují přímé monitorování teploty a řízení podporovaného média. MVE-2-RS společně s ventily řady Libra vytvářejí unikátní energetické řešení pro topné nebo chladicí spirály ve vzduchotechnických jednotkách a teplárnách.

Sada pro Fan-coil jednotky
iSMA CONTROLLI FCU Hook Up kit je sada hydraulických prvků, sestavených a testovaných, které umožňují přímé připojení FCU k okruhy chlazené nebo teplé vody v budově. Každá sada obsahuje továrně sestavenou sadu ventilů a nezbytné příslušenství pro zkrácení doby instalace a uvedení do provozu.