Niagara 4.11 na regulátoru MAC36NL s podporou BACnet/SC

Zlepšete zabezpečení a efektivitu své budovy s dosud nejvýkonnějším regulátorem MAC36NL. Nyní k dispozici s podporou Niagara 4.11U1 a BACnet/SC!

Niagara 4.11 přináší vzrušující nové funkce, které navazují na vývoj klíčových Niagara – vizualizace, rychlé nasazení, zabezpečení, konektivita, certifikace a souladu s IT.

Seznamte se s novými funkcemi MAC36NL s nejnovější aktualizací 4.11U1.

BACnet/SC
BACnet Secure Connect řeší moderní IP infrastrukturu a požadavky na IT bezpečnost související se stávajícími řídicími sítěmi budov. Je založen na nejnovějším TLS 1.3 a využívá standardní porty HTTPS. MAC36NL může fungovat jako uzel i jako rozbočovač!

BACnet Secure Connect (BACnet/SC) je nové BACnet datové spojení, které odstraňuje mnoho starostí, které dnes mají majitelé, správci zařízení a IT profesionálové s BACnet protokolem. Eliminuje potřebu statických IP adres a síťových broadcastů a zároveň zjednodušuje konfiguraci síťových parametrů.

TLS V1.3
TLS 1.3 je nejnovější standard pro zabezpečenou komunikaci přes IP. Zvyšuje výkon stanice a nabízí silnější bezpečnostní profil než TLS 1.2.

Web Wiresheet
WebWiresheet je konfigurační nástroj založený na HTML5 prohlížeči, který rozšiřuje funkčnost stávající aplikace Wiresheet ve Workbench. Toto nové zobrazení aplikace odstraňuje potřebu používat Niagara Workbench při konfiguraci logiky. Nyní se může zákazník přihlásit ke stanici přes prohlížeč a provést potřebné změny konfigurace logiky.

IEEE 802.1x
802.1x, standard IEEE pro autentizaci síťového přístupu, se obvykle používá v podnicích a areálech s rozsáhlými sítěmi k zajištění bezpečnosti, škálovatelnosti a snadné správy.

Archive History Provider
S Archive History Provider mohou zákazníci plynule porovnávat roky historických trendů s novými daty, což operátorovi umožňuje provádět lépe informované analýzy provozu zařízení a zároveň zlepšovat celkovou efektivitu systémů.

Archive Alarm Provider
AlarmOrion Archive Provider zvýší stabilitu řídicích systémů a zároveň poskytne mechanismus shody pro CFR 21 část 11.

iSMA_IO 2.3.0.0
Nové funkce v driveru iSMA_IO pro vestavěné V/V na MAC36NL:
– Nová komponenta DigitalUniversalInput;
– Do komponent DigitalInput a DigitalOutput byla přidána funkce převodu polarity.

Nejnovější FileInstaller pro regulátor MAC36NL je k dispozici v naší sekci Ke Stažení, která je dostupná po přihlášení.

 

Více informací ohledně novinek se dozvíte v prezentaci zde.