NEWSLETTER 4/2022 – Software

Seznamte se s novými updaty software a hlavními aktualizacemi produktů iSMA CONTROLLI. Tento newsletter se zaměřuje především na MAC36, řízení komfortu v místnosti a řešení ventilů a pohonů.

Přinášíme aktualizaci nano EDGE ENGINE dostupnou na RAC18-IP, abychom vytvořili budoucí technologii vestavěných zařízení v budově.

S Niagara 4.11U1 na MAC36NL přinášíme dosud nejvýkonnější hybridní IoT regulátor. Nyní s podporou BACnet/SC!

Náš nejnovější inteligentní pohon MVE nyní podporuje konektivitu Modbus RTU pro snadnější integraci. Se dvěma teplotními vstupy je energetická účinnost blíže k poli než kdy jindy.

Spolu s touto verzí také oznamujeme naše úsilí o zdravější životní prostředí.

iSMA CONTROLLI neustále snižuje uhlíkovou stopu ve výrobním procesu. Malé změny znamenají rozdíl ve snižování znečištění, které ohrožuje naše zdraví a životní prostředí, a zároveň chrání naše přírodní zdroje. Abychom přispěli k lepšímu životnímu prostředí, rozhodli jsme se od začátku roku 2023 přestat přidávat 200Ω rezistory do přístrojových krabic. Rezistory budou k dispozici ve větších sériích jako příslušenství.

Děláme, co je v našich silách, abychom zajistili, že naše produkty budou neustále vylepšovány a pomáhají vytvářet lepší budovy.

Máte-li jakékoli dotazy nebo nápady, neváhejte nás kontaktovat na adrese: office@loduos.cz