Minutka o Fan coil regulátoru

Slyšeli jste o hře JAM?
JAM znamená Just A Minute. Tato hra se vyvinula z rozhlasové BBC show, kde se účastník pokouší mluvit na téma až minutu bez opakování, váhání nebo odchylky. Zajímalo by mě, co bych řekl o regulátor iSMA-B-FCU, pokud použiji tu  hru k jeho popisu. Zkusme to. 😊

Je to plně programovatelný regulátor, který byl vytvořen s cílem řídit Fan coil jednotky. Regulátor je z výroby vybaven dvěma nejoblíbenějšími otevřenými komunikačními protokoly Modbus ASCII/RTU a BACnet MS/TP, které lze vybrat pomocí DIP přepínačů.
Pro minimalizaci času a zjednodušení commissioning procesu je regulátor dodáván s univerzální aplikací, která podporuje nejběžnější typy FCU. Vyhrazený DIP přepínač umožňuje nastavení parametrů aplikace. Změna aplikace je možná v reálném čase přes USB. Existují tři verze hardwaru, které mají různé typy triakových výstupů a napájení.
Uf … doufám, že to trvalo méně než jednu minutu, než si to přečtete. 😊 Mimochodem, hra Just A Minute se často používá jako trénink pro výuku cizích jazyků, přípravy na interview nebo prezentace. Tuto techniku ​​můžete implementovat také pro své vlastní účely.