R8 Technologies, přední poskytovatel ESG řešení na „Tech for IMPACT Map“ TOP100!

Builtworld – přední platforma pro akce ve stavebnictví a realitním průmyslu ve spolupráci s PriceWaterhouseCoopers představila vůbec první Tech for IMPACT Map – ESG for the Built World. Mezi TOP100 byl vybrán R8 Digital Operator, softwarové řešení založené na umělé inteligenci vyvinuté společností R8 Technologies, jejíž výhradní distributor pro ČR a SK je společnost Loduos s.r.o.

100 předních společností zabývajících se technologiemi ESG pro pokrytí životního cyklu zastavěného světa: analýza klimatu a výzkum rizik, udržitelná budova, správa majetku, ESG reporting a chytrá města. Všech 100 společností působí v Evropě a sleduje cíl dosáhnout co největšího pozitivního dopadu. Investice orientované na dopady (Impact-oriented investments) jsou již zavedeny v mezinárodním měřítku, avšak dopadový (impact) sektor se stále rodí v realitních, stavebních, infrastrukturních a inteligentních městských ekosystémech. Nová mapa Tech for IMPACT od Builtworld & PriceWaterhouseCoopers připravuje půdu pro pozitivní změnu zavedením transparentnosti a podporou inovací.

Seznam TOP100 naleznete zde

Siim Täkker, generální ředitel společnosti R8 Technologies: „Pracovali jsme tvrdě, a protože dobře víme, co se děje na globálním PropTechtrhu, mohu s jistotou potvrdit, že R8 Digital Operator je absolutně špičkové řešení v celosvětovém měřítku. Je nepochybně velmi pozitivní, že jsme stále více uznáváni – například jsme byli vybráni společností CleanTech Group TOP50 to Watch a jsme držitelem ocenění Tallinn City Podnikatelství roku za Future Technology 2021. To zvyšuje šance, že naše technologie vytěží maximum z obchodních i globálních výzev.“

R8 Technologies (R8tech)

Společnost R8 Technologies vyvinula jeden z celosvětově nejúspěšnějších nástrojů založených na umělé inteligenci, R8 Digital Operator, který posouvá technické řízení prémiových komerčních budov na novou generaci zajištěním nejvyššího pohodlí vnitřního klimatu a energetické účinnosti.
Mezi klienty jsou WeWork, CBRE, EDP, Radisson BLU, EfTEN Capital a další. R8 Digital Operator dnes provozuje téměř 1 000 000 m2 komerčních budov a plocha se stále rozrůstá. Naše průměrná míra úspor energie je mezi 15 – 20% a zároveň dosahujeme lepšího vnitřního klimatu. Díky našemu produktu byly k dnešnímu dni sníženy emise CO2 o více než 15 000 tun. Expanduje a hledáme nové projekty v Česku a na Slovensku.

Více informací se dozvíte na našich stránkách zde a zde.

 

Michal Lom, Ph.D., michal.lom@loduos.cz