Niagara 4.13U2 dostupná pro MAC36NL

Dnes slavíme neustále se vyvíjející Niagara Framework! S potěšením oznamujeme dostupnost nejnovější verze 4.13U2 Niagara Framework® na našem hybridním regulátoru  MAC36NL.

Nejnovější aktualizace Niagara se zaměřuje na podporu zákaznického úspěchu v oblasti inteligentních budov a nasazení IoT. Niagara 4 je navržena tak, aby koncovým uživatelům umožnila přímý přístup k široké škále provozních dat a to jednoduchým a bezpečným způsobem.

Tak co je nového? Niagara 4.13 rozšiřuje funkčnost v oblasti vizualizace, rychlého nasazení, zabezpečení, Edge, konektivity, certifikace a souladu s IT zabezpečením.

  • HTML5 Niagara Network Station Manager View: Nabízí vylepšené uživatelské prostředí s funkcí drag&drop v HTML View. Získejte přístup k Station Manager z prohlížeče spuštěného v místní (nebo vzdálené síti s VPN) pro větší flexibilitu.
  • Certificate Manager Enhancements and HTML5 View: Poskytuje přístup ke správě Niagara certifikátů pro správce IT sítě pouze prostřednictvím prohlížeče, což eliminuje potřebu Workbench. Od verze Niagara 4.13 jsou TLSv1.0 a TLSv1.1 stále podporovány kvůli zpětné kompatibilitě, ale doporučuje se používat TLSv1.2 a vyšší. Také Https Cert: vybere certifikát, který se má použít pro Web TLS. Výchozí „default“ certifikát s vlastním podpisem poskytuje pouze šifrování a neověřuje server. Od verze Niagara 4.13 lze pro ochranu certifikátem nastavit jedinečné heslo soukromého klíče nebo vybrat možnost globálního hesla certifikátu. Další informace naleznete v příručce Niagara Station Security Guide.
  • Podpora Haystack 4: Haystack 4 představuje nejnovější aktualizaci Haystack Tag Dictionary. Tagování odstraňuje problémy spojené s nestandardními schématy pojmenování bodů a formuláři a budoucím ASHRAE Standard 223P.
  • Microsoft 365/Exchange a Gmail: moderní podpora ověřování pro e-mailové služby.
  • SysLog Integration: Shromažďujte všechny Niagara logy na centralizovaném místě a splňuje bezpečnostní požadavky na integraci standardních IT nástrojů pro analýzu log souborů.
  • Aktualizace modulu Analytics
  • a více!

Nejnovější verze softwaru 4.13U2 bude brzy k dispozici pro naši vlajkovou loď MAC36PRO!

Pokud se chcete dozvědět více o funkcích Niagara 4.13, podívejte se na naši souhrnnou prezentaci funkcí Niagara 4.13.